Nový objekt (html)
Nový objekt (html)
Nový objekt (html)

O nás


Firma JANERO bola založená v roku 1992 ako rodinná firma. Už celých 30 rokov sa venujeme naším klientom individuálne a s tými najlepšími skúsenosťami a službami za seriózne ceny. Každý spokojný zákazník Nás uisťuje v tom, že našu prácu robíme dobre a hlavne radi.

Zákazníci a kvalitné autá, budú vždy našou prioritou zároveň vám v priateľskom duchu pravdivo opíšeme stav každého vozidla, individuálne Vám nastavíme možnosti najvýhodnejšieho financovania cez partnerské spoločnosti presne na mieru.

Poskytujeme : predaj, výkup, dovoz, overenie a sprostredkovanie motorových vozidiel, predaj náhradných dielov a doplnkové služby v oblasti prihlasovania a odhlasovania vozidiel, predaja Vášho vozidla za výhodných podmienok, financovanie Vášho aj Nášho vozidla prostredníctvom leasingu, a poistenia "na mieru", vybavenie Technickej a Emisnej Kontroly + Kontrolu originality.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a príďte si vychutnať rodinnú atmosféru a férové jednanie kedykoľvek počas otváracích hodín. Tešíme sa na Vás.

Nový objekt (html)

Nenašli ste svoje vysnívané auto?

Nevadí, kontaktujte nás s vašimi požiadavkami a my vám pomôžeme.

Kontaktuje nás